Zhejiang Running Sport Co., Ltd

Uczciwość, wysoka jakość, koncentracja na przyszłości!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyGumowe rolki podłogowe

Kolorowe rolety podłogowe z gumy, anty-sippingowe rolki podłogowe do ćwiczeń

Kolorowe rolety podłogowe z gumy, anty-sippingowe rolki podłogowe do ćwiczeń

Coloured Rubber Flooring Rolls , Anti - Sipping Exercise Flooring Rolls

Szczegóły Produktu:

Nazwa handlowa: running

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: 200 × 100 × (20-60) mm, 400 × 400 × 20 mm, 50 × 50 × (15-50) mm, 1000 × 1000 × (15-50) mm
Czas dostawy: 7-15 dni
Możliwość Supply: 30Ton / dzień
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Gumowe rolki podłogowe Funkcje: przeciwprężne, przeciwwstrząsowe, przeciw popijaniu
aplikacji: Przedszkola, place zabaw, stadiony materiał: Guma
Kolor: dostosować Grubość: 2 mm-12 mm

Opis:

Nasza gumowa rolka do zabaw na świeżym powietrzu oferuje doskonałe rozwiązania z gumy z recyklingu dla użytkowników domowych i komercyjnych, wymagających najwyższej jakości gumowych płytek podłogowych. Opcje płytek ciętych narożnych, granicznych i centralnych pomagają w tworzeniu małych zestawów ułatwiających przenoszenie, ale co ważniejsze, wiele opcji cięcia sprawia, że ​​montaż na ścianie jest łatwy. Dodatkową zaletą jest to, że zamki na płytkach są wstępnie wycięte. Zapewnia to, że szwy wydają się prawie bezproblemowe. Płytki są bezpieczne do użycia w pomieszczeniach i na zewnątrz i można je zgubić, co pozwala zaoszczędzić na aplikacji kleju podczas instalacji. Gumowe płytki są objęte pełną, ośmioletnią ograniczoną gwarancją.

Dane techniczne:

  1. Płytki gumowe: Powierzchnia jest gładka, granulowana, a my możemy również tworzyć nowe formy jako wymaganie.
  2. Regularne rozmiary: 200x100x (20-60) mm, 400x400x20mm; 500 x 500 x (15-50) mm, 1000 x 1000 x (15-50) mm
  3. Rolka gumowa: Rolka ma strukturę poroidalną. Dowolny kolor można dostosować (używany głównie w siłowni)
  4. Regularne rozmiary: grubość (2-12) mm x szerokość (1000-1500) mm x długość (1000-30000) mm

Główne cechy

Rolka gumowa jest rodzajem produktów gumowych o wysokiej gęstości, stabilnych i trwałych. Jest wykonana w 100% z recyklingu gumy i nowej generacji spoiwa środowiskowego. Wraz z poprawą standardu życia ludzi, wykładziny podłogowe wewnątrz i na zewnątrz są coraz bardziej popularne. A wszyscy ludzie zwracają większą uwagę na bezpieczeństwo i przyjazność dla środowiska produktów. Tak więc nasze gumowe płytki są wykonane w 100% z recyklingu ziaren kauczuku i nie dodawały żadnych niebezpiecznych substancji podczas procesu produkcji.

Podanie:

Przedszkola, place zabaw, stadiony, sale gimnastyczne, hala sztuk walki, policyjne boisko treningowe, plac zabaw dla dzieci, ośrodek zdrowia, centrum aktywności osób starszych, studio tańca, sala taneczna, centrum łaźni, basen, shoreside, strzelnica i inne pola, gdzie trzeba lub wymagają izolacji akustycznej lub antystatyczne.

O nas :

Jiaxing Running Rubber & Plastic Co., Ltd to kompleksowe przedsiębiorstwo zajmujące się badaniami i rozwojem, produkcją, marketingiem i serwisem gumowych granulek EPDM i klejem poliuretanowym. Do 2015,90% naszych produktów eksportujemy do Europy, USA, Kanady, Australii itp., Szczególnie w Japonii, posiadamy 40% udziału w rynku. W warunkach słabej globalnej gospodarki, niestabilnego kursu walutowego, a także rozwijającego się krajowego przemysłu sportowego, zamierzamy nawiązywać relacje biznesowe z klientami klasy premium, dążyć do

pozycjonowanie na średnim i wysokim poziomie rynku i chętnie współpracują z klientami, którzy jako priorytet biorą jakość i niezawodność.

Na rynku krajowym w Chinach, w związku z eksplozją trującego toru wyścigowego w 2015 roku, poprawiono również standardy testów jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie kontroli jakości i technologii produkcji, ulepszyliśmy nasz system produkcyjny, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy Szanghaju w Chinach. W międzyczasie z sukcesem stworzyliśmy kilka kortów sportowych i toru wyścigowego EPDM zgodnie z nowymi standardami, które pomogły w zdobyciu dobrej reputacji i sprawiły, że bieganie stało się znane.

Marka. Poza tym rozwijamy nowe produkty, w tym wielofunkcyjne boiska sportowe, bieżnię joggingową EPDM itp.

Nasza firma znajduje się w mieście Jiaxing, 20 minut od Szanghaju i 30 minut od Hangzhou, co daje nam doskonałą przewagę w transporcie. W trosce o zachowanie "Pierwszej jakości, skoncentrowanej na Kliencie", pragniemy zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom.

Szczegóły kontaktu
Zhejiang Running Sport Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Eileen Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)