Zhejiang Running Sport Co., Ltd

Uczciwość, wysoka jakość, koncentracja na przyszłości!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOutdoor Rubber Mats

Podstawowy plac zabaw Plac zabaw dla dzieci Powierzchnia bezpieczeństwa Płytki gumowe Duża gęstość Wytrzymała mata

Podstawowy plac zabaw Plac zabaw dla dzieci Powierzchnia bezpieczeństwa Płytki gumowe Duża gęstość Wytrzymała mata

Primary Schools Playground Safety Surface Rubber Tiles High Density Durable Mat

Szczegóły Produktu:

Nazwa handlowa: running

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: 200 × 100 × (20-60) mm, 400 × 400 × 20 mm, 50 × 50 × (15-50) mm, 1000 × 1000 × (15-50) mm
Czas dostawy: 7-15 dni
Możliwość Supply: 30Ton / dzień
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Gumowa mata Regularne rozmiary: 400 x 400 x 20 mm
Funkcje: duża gęstość aplikacji: szkoły podstawowe
materiał: Guma Kolor: dostosować

trwałe gumowe maty podłogowe o dużej gęstości dla szkół podstawowych

Opis:

Nasza gumowa płytka do zabaw na świeżym powietrzu oferuje doskonałe rozwiązania z recyklingu płytek gumowych dla użytkowników domowych i komercyjnych, wymagających najwyższej jakości gumowych płytek podłogowych. Opcje płytek ciętych narożnych, granicznych i centralnych pomagają w tworzeniu małych zestawów ułatwiających przenoszenie, ale co ważniejsze, wiele opcji cięcia sprawia, że ​​montaż na ścianie jest łatwy. Dodatkową zaletą jest to, że zamki na płytkach są wstępnie wycięte. Zapewnia to, że szwy wydają się prawie bezproblemowe. Płytki są bezpieczne do użycia w pomieszczeniach i na zewnątrz i można je zgubić, co pozwala zaoszczędzić na aplikacji kleju podczas instalacji. Gumowe płytki są objęte pełną, ośmioletnią ograniczoną gwarancją.

Dane techniczne:

  1. Płytki gumowe: Powierzchnia jest gładka, granulowana, a my możemy również tworzyć nowe formy jako wymaganie.
  2. Regularne rozmiary: 200x100x (20-60) mm, 400x400x20mm; 500 x 500 x (15-50) mm, 1000 x 1000 x (15-50) mm
  3. Rolka gumowa: Rolka ma strukturę poroidalną. Dowolny kolor można dostosować (używany głównie w siłowni)
  4. Regularne rozmiary: grubość (2-12) mm x szerokość (1000-1500) mm x długość (1000-30000) mm

Główne cechy

Mata gumowa to rodzaj wysokiej gęstości, stabilnych i trwałych wyrobów z gumy. Jest wykonana w 100% z recyklingu gumy i nowej generacji spoiwa środowiskowego. Wraz z poprawą standardu życia ludzi, wykładziny podłogowe wewnątrz i na zewnątrz są coraz bardziej popularne. A wszyscy ludzie zwracają większą uwagę na bezpieczeństwo i przyjazność dla środowiska produktów. Dlatego nasze gumowe płytki są wykonane w 100% z recyklingu ziaren kauczuku i nie dodawały żadnych niebezpiecznych substancji podczas procesu produkcyjnego.

O nas :

Jiaxing Running Rubber & Plastic Co., Ltd to kompleksowe przedsiębiorstwo zajmujące się badaniami i rozwojem, produkcją, marketingiem i serwisem gumowych granulek EPDM i klejem poliuretanowym. Do 2015,90% naszych produktów eksportujemy do Europy, USA, Kanady, Australii itp., Szczególnie w Japonii, posiadamy 40% udziału w rynku. W warunkach słabej globalnej gospodarki, niestabilnego kursu walutowego, a także rozwijającego się krajowego przemysłu sportowego, zamierzamy nawiązywać relacje biznesowe z klientami klasy premium, dążyć do

pozycjonowanie na średnim i wysokim poziomie rynku i chętnie współpracują z klientami, którzy jako priorytet biorą jakość i niezawodność.

Na rynku krajowym w Chinach, w związku z eksplozją trującego toru wyścigowego w 2015 roku, poprawiono również standardy testów jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie kontroli jakości i technologii produkcji, ulepszyliśmy nasz system produkcyjny, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy Szanghaju w Chinach. W międzyczasie z sukcesem stworzyliśmy kilka kortów sportowych i toru wyścigowego EPDM zgodnie z nowymi standardami, które pomogły w zdobyciu dobrej reputacji i sprawiły, że bieganie stało się znane.

Marka. Poza tym rozwijamy nowe produkty, w tym wielofunkcyjne boiska sportowe, bieżnię joggingową EPDM itp.

Nasza firma znajduje się w mieście Jiaxing, 20 minut od Szanghaju i 30 minut od Hangzhou, co daje nam doskonałą przewagę w transporcie. W trosce o zachowanie "Pierwszej jakości, skoncentrowanej na Kliencie", pragniemy zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom.

Szczegóły kontaktu
Zhejiang Running Sport Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Eileen Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)