Zhejiang Running Sport Co., Ltd

Uczciwość, wysoka jakość, koncentracja na przyszłości!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKlej poliuretanowy

Przyjazny dla środowiska poliuretanowy klej adhezyjny Żółtawy / przezroczysty kolor

Przyjazny dla środowiska poliuretanowy klej adhezyjny Żółtawy / przezroczysty kolor

Eco Friendly Polyurethane Rubber Adhesive Yellowish / Transparent Color

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RUNNING

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: 200 kg / baryłkę, 20 / baryłkę
Czas dostawy: 7-15 dni
Możliwość Supply: 30Ton / dzień
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Klej PU Wygląd: żółtawy, przezroczysty
opakowania: 200 kg / baryłkę lub 20 kg / wiadro Funkcje: ekologiczne
użyć: stadion, plac zabaw

ekologiczny żółtawy, przezroczysty klej PU, 20kg / wiadro

Opis:

Jest to jednoskładnikowy klej poliuretanowy, który ma wyższą wydajność, jest wygodny w użyciu.

Ten klej został przetestowany pod kątem przyjazności dla środowiska, lekkiego zapachu, wysokiej lepkości, dobrego kroju i wytrzymałości na odrywanie, odporny na ciepło, zapobiegający starzeniu. Może być odporny na wodę, zanieczyszczenia olejowe i erozję po tym, jak folia klejąca spieniona i zestalona.

Dane techniczne:

Wygląd: żółtawy, przezroczysty

Opakowanie: 200 kg / baryłkę lub 20 kg / wiadro

Przyjazny dla środowiska klej MDI: Wykonany głównie z polieteropoliolu i diizocyjanianu difenylo-metanu. Surowce i akcesoria są wysokiej jakości, gotowe produkty nie zawierają TDI, toluen-ksylen, krótkołańcuchowy chlorosan, DOP, MOCA itp. Osiągają bezbarwny i bezwonny gatunek. Lepkość i konsystencja są odpowiednie dla konstrukcji. Czas krzepnięcia można regulować w zależności od rzeczywistej temperatury otoczenia. Aby uniknąć zjawiska żółknięcia samego kleju, szczególnie dodaje się środek anty-ultrafioletowy i środek do starzenia, aby opóźnić zmianę koloru. Przekazuje test ustny i wszystkie inne odpowiednie normy.

Aplikacje:

Ten produkt ma zastosowanie do nawierzchni torowiska wentylacyjnego z tworzywa sztucznego i produkcji maty bezpieczeństwa gruntu, nawierzchni stadionu i placu zabaw.

A słaba przyczepność przed utwardzeniem sieciującym nie będzie przylegać do narzędzi i przyrządów, a zatem ułatwi konstrukcję, zmniejszy zużycie rozpuszczalnika organicznego i obniży koszty.

Wyższość tego produktu polega na jego odporności na stwardnienie, wysokiej elastyczności i współczynniku odbicia, co czyni go bardziej wygodnym do postawienia na nim stopy, jak również utrzymania jego motoryki dźwięku.

Użyj metody:

1. Klej normalny do temperatury: ten produkt może być przyklejony do najbardziej trwałych przedmiotów, na przykład: jego stosunek do granulek REM w dolnych warstwach trenerskich torów wynosi 1: 7; z granulatem EPDM na plac zabaw dla dzieci wynosi 1: 6; z EPDM dla sądu wynosi 1: 5,5, poniżej 20 ° C, 20- 30% wilgotności, czas zestalenia wynosi 8 godzin, a czas zakończenia reakcji na wytrzymałość wynosi około 24 godzin (stosunek kleju można zwiększyć zgodnie z wymaganiami fizycznymi).

2. Klej wysokotemperaturowy; Główne surowce i techniki są w przybliżeniu takie same jak w przypadku kleju o normalnej temperaturze. Czas krzepnięcia na urządzeniu grzewczym wysokiej temperatury wynosi około 8 minut (w zależności od ustawionego czasu i temperatury). Stosowany jest głównie do produkcji płytek gumowych, rolek gumowych i innych materiałów wiążących tłoczonych w wysokiej temperaturze.

Szczegóły kontaktu
Zhejiang Running Sport Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Eileen Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)