Zhejiang Running Sport Co., Ltd

Uczciwość, wysoka jakość, koncentracja na przyszłości!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Zhejiang Running Sport Co., Ltd

Certifications
dobra jakość Kolorowe granulki gumowe na sprzedaż
dobra jakość Kolorowe granulki gumowe na sprzedaż
Customers Reviews
Twój produkt ma dobrą jakość

—— Panno Wang

Im Online Czat teraz

Zhejiang Running Sport Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Zhejiang Running Sport Co., Ltd Zhejiang Running Sport Co., Ltd Zhejiang Running Sport Co., Ltd Zhejiang Running Sport Co., Ltd Zhejiang Running Sport Co., Ltd Zhejiang Running Sport Co., Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
marki : BIEGANIE
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : >100000000
Rok założenia : 2012
pc Export : 70% - 80%
Jiaxing Running Rubber & Plastic Co., Ltd to kompleksowe przedsiębiorstwo zajmujące się badaniami i rozwojem, produkcją, marketingiem i serwisem gumowych granulek EPDM i klejem poliuretanowym. Do 2015 r. 90% naszych produktów jest eksportowanych do Europy, USA, Kanady, Australii itd., Zwłaszcza w Japonii, posiadamy 40% udziału w rynku. W warunkach słabej globalnej gospodarki, niestabilnego kursu walutowego, a także rozwijającego się krajowego przemysłu sportowego, zamierzamy nawiązywać relacje biznesowe z klientami klasy premium, dążyć do pozycjonowania na średnim i wysokim poziomie rynku oraz chętnie współpracować z klientami, którzy również podejmują jakość i niezawodność jako priorytet.

Na rynku krajowym w Chinach, w związku z eksplozją trującego toru wyścigowego w 2015 roku, poprawiono również standardy testów jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie kontroli jakości i technologii produkcji zmodernizowaliśmy nasz system produkcji, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy Szanghaju w Chinach. W międzyczasie z sukcesem stworzyliśmy kilka kortów sportowych EPDM i lekkoatletyczny tor zgodnie z nowymi standardami, które pomogły firmie Run wygrać dobrą reputację i sprawiły, że marka ta jest znana z wysokiej klasy marki. Poza tym rozwijamy nowe produkty, w tym wielofunkcyjne boiska sportowe, bieżnię joggingową EPDM itp.

Nasza firma znajduje się w mieście Jiaxing, 20 minut od Szanghaju i 30 minut od Hangzhou, co daje nam doskonałą przewagę w transporcie. W trosce o zachowanie "Pierwszej jakości, skoncentrowanej na Kliencie", pragniemy zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom.

Szczegóły kontaktu
Zhejiang Running Sport Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. pan

Tel: 86-0573-84515186

Faks: 86-0573-84515199

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)